Kniha návštěv

Datum: 09.03.2018

Vložil: Ilona

Titulek: red wolf

Dobrý den, paní Urbanová. Neodolala jsem a alespoň musím napsat (když už mi ten nádherný Red Wolf unikl:)), jak je tenhle obraz úžasný...ten se Vám fakt moc povedl..... Já jsem prostě na tyhle všechny chlupáče "ujetá" :)) Moc Vás zdravím do Svatoňovic a přeju krásné dny. Ilona Hajdinová

Datum: 15.03.2018

Vložil: Nina

Titulek: Re: red wolf

Já taky zdravím,děkuju za pochvalu. No já ho malovala na plánované výstavy, tak si nová majitelka musí rok počkat než bude její. Bude v září v Holešovicích na Ateliér artfestu a 2019 v květnu Praze v galerii Nora. Tak byste ho mohla třeba vidět aspoň. Ale určitě budou další chlupáči.Přeju pohodu Nina.

Datum: 13.11.2017

Vložil: Ilona Hajdinová

Titulek: Chlupáči:)

Moc Vám děkuju, paní Urbanová, za krásné obrazy lišky a vlků - mých oblíbených chlupáčů:)) Jsou úžasné... A ty nová liščátka taky.... No, myslím, že se k Vám budu vracet:) Moc Vás zdravím do Malých Svatoňovic. Ilona Hajdinová

Datum: 18.11.2017

Vložil: Nina

Titulek: Re: Chlupáči:)

Moc zdravím, moc mě těší, že chlupáči dělají radost. To člověka povzbudí.
Mějte se moc fan a zase někdy na viděnou. Nina Urbanová

Datum: 26.06.2017

Vložil: Jaroslav

Titulek: Růže z temnot...

Milá paní, dnes vysílali na Primě mou srdeční záležitost, Krásku a zvíře. Právě končí. Hledím u nové verse francouzských filmařů na krásný obraz ještě krásnější dívky co mám od Vás a opět se mi do něj vpíjí oči a uchvacuje mne ten staletý příběh... Mějte krásné letní dny a přízeň múz. Zdraví Jaroslav (a někdy na viděnou).

Datum: 10.07.2017

Vložil: Nina

Titulek: Re: Růže z temnot...

Moc zfravím a těší mě, že se Vám obraz tak líbí a dělá Vám radost, tak to má být, obrazy jsou pro radost a potěšení. Vzáří budu zase vystavovat v Lysé, tak třeba si zase uděláte výlet. Zdravím Nina.

Datum: 13.09.2016

Vložil: Jaroslav

Titulek: Růže z temnot...

Dobrého večera přeji. Byl jsem na výstavišti v Lysé. Spousty krásných děl, spousty umělců, obrazy, obrázky, vitráže, mnoho lidiček, šrumec a v tom všem lidském pobíhání z dálky přicházím k Vašemu stánku... Málem jsem přestal dýchat při pohledu na tu překrásnou dívku na obraze, na její spanilou šíji a ještě krásnější vlasy přímo unikátně přecházející do tajemného pozadí provokujícího fantasii až na hranice možného. A vzpomněl jsem si (opět) na tajuplnou pohádku Panna a netvor, kdy skvělý herec Václav Voska bloudě až hrůzostrašným lesem utrhl tu růži... A na své sny romantického rytíře o krásné dívce, tajemnu a všeličem... Věděl jsem, že od obrazu již neodejdu:-)
Motiv, váš způsob myšlení, provedení, vše téměř dokonalé, neb sama čistá dokonalost je výsadou toliko nebes (prý)... Krásné dny přeji a neutuchající fantasii! Zdraví Jaroslav (nový majitel obrazu) :-).

Datum: 13.09.2016

Vložil: Nina

Titulek: Re: Růže z temnot...

Pěkný večer a moc zdravím. Děkuji za tahle krásná slova. Mám velkou radost, že Vás můj obraz tolik oslovil, vážím si toho. Mějte se moc hezky, Nina.

Datum: 30.12.2016

Vložil: Jaroslav

Titulek: Re: Re: Růže z temnot...

Vážená paní, přeji vám v nadcházejícím roce 2017 mnoho zdraví, elánu i tvůrčí fantasie a především radost z malování. S pozdravy a v úctě. Jaroslav

Datum: 19.07.2016

Vložil: Krasnansky

Titulek: výstava v Trutnově

Včera jsem byl na Vaší výstavě v trutnovské galerii Hippo. Její provozovatel dokáže překvapit výběrem vystavujících. Tentokrát mě velmi příjemně překvapil Vaší tvorbou. Prohlížel jsem si ji dlouho a pozorně. A samozřejmě mi to nedá, abych se podíval i na Vaše stránky. Tento styl se mi líbí, oslovuje mě.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek